Ambalator manual - Ploiesti

Candidatul ideal

Catoprest angajeaza ambalatori care isi desfasoara activitatea in industria alimentară din România.

Esti candidatul ideal daca:
- Ai acuitate vizuală foarte bună
- Spirit de observatie
- Dexteritate
- Ordonat, atenţie la detalii
- Comunicare şi cooperare în cadrul echipei din care face parte cât şi cu ceilalţi participanţi la procesul de producţie
- Capacitatea de a lucra in schimburi

Descrierea jobului

Locatie:
Ploiesti, Prahova

Reponsabilitati:
- Aprovizionează si alimentează maşina de lipit cu produse ce urmează a fi lipite conform planificării afisate la masina.
- Verifica prin sondaj calitatea cutiilor in timpul alimentarii masinii de lipit
- Schimbul urmator va fi informat cu problemele intalnite pe parcursul tirajului,modul de verificare si alimentare,locul unde sunt depozitati paletii cu produsele ce urmeaza a fi lipite.
- Aprovizionează si utilizează in procesul de ambalare materialele necesare, conform specificaţiilor, in funcţie de planificarea afişata la maşina (cutii colective , banda adeziva, etc)
- Respecta schema de ambalare alocata produsului respectiv.
- Respecta instrucţiunile de paletizare si etichetare.
- Verifica eticheta paletului daca corespunde cu ce s-a paletizat.

Beneficii:
- Program lucru: 8h/zi (Luni-Vineri) - 3 schimburi
- Salariu 16oo - 2ooo lei NET
- Tichete de masa : 300 lei
- Bonus lunar de performanta
- Sport de noapte 25%
- Decont de transport
- Prime Paste & Craciun

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CATOPREST PRO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CATOPREST PRO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CATOPREST PRO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?