Ambasador educațional

Căutăm persoane care cunosc sistemul educațional care i-a format și vor să facă ceva diferit și mult mai bun, în ideea de a ajuta noua generație să se raporteze la educație într-o nouă manieră.

Candidatul potrivit are un zâmbet larg și răbdător pe față, o atitudine frumoasă și optimistă, are dorința de a se implica, de a se juca și de a învăța lucruri noi, toate în același timp.

Candidatul IDEAL:

– Este rezident al orașului Buzău (sau poate ajunge de fiecare dată când este nevoie).
– Cunoaște în profunzime cel puțin a un limbaj/sistem de programare.
– Este utilizator independent (B1 – minimum) al limbii engleze. Cunoașterea oricărei alte limbi este un plus.
– Este dispus să aibă un program flexibil (weekend, seara în timpul săptămânii).

Atribuții

Susținerea cursurilor.
Încurajarea copiilor în procesul educațional.
Evaluarea performanței cursanților.
Suplinirea altor traineri când este cazul.
Menținerea unei relații bune între părinți și clubul de programare.
Pregătirea de rapoarte ale activității.
Îmbunătățirea și dezvoltarea resurselor educaționale.
Comunicarea cu clienții.
Implicare activă în proiectele Punctului IT (strângeri de fonduri, activități sociale etc.).

Timp și remunerație

Se va lucra part-time (aprox. 2 – 6 h/săptămână) Cu posibilitatea extinderii programului de lucru în funcție de performanță.

Salariul va fi format dintr-un pachet fix la care se adaugă bonusuri lunare în funcție de performanțe.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Punctul IT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Punctul IT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Punctul IT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?