Analist calitate

Cerinte:

-studii superioare de specialitate;

-cunoasterea standardelor de calitate din industria alimentara;

-abilitati de planificare, organizare si coordonare a activitatilor desfasurate;

- persoana dedicata, flexibila;

-experienta intr-un post similar constituie un avantaj.

Responsabilitati:

-Participarea la receptii si verificarea materiilor prime si a ingredientelor care se receptioneaza (calitate, etichetare, documente). Se completeaza registrul de receptie, se intocmesc documente de receptie.

- Verificarea, prin sondaj, a produselor care sunt pregatite catre livrare si pregatire declaratii de conformitate, document igienizare mijloc de transport, copii CSV. Verificare temperatura si  igienizare masini.

-Verificarea starii de sanatate si a echipamentului de lucru ale tuturor angajatilor la inceperea programului de lucru si pe tot parcursul zilei

-Verificare fabrica: igiena utilaje/suprafete de lucru, evitarea contaminarii si a contaminarii incrucisate,  urmarirea calitatii materiilor prime, semipreparatelor si a produselor finite, etichetare navete, produse semifinite si finite

- Intocmire fise de neconformitate si retragere produse neconforme

- Eiliminarea contraprobelor la sfarsitul termenului de valabilitate, completarea proceselor verbale, directionarea catre Depozit deseuri, transmiterea catre gestionar pentru  a fi scazute

- Completare fise de inregistrare SMSA atribuite Departamentului  de Calitate si verificarea completarii fiselor, zilnic, de catre ceilalti membri ai echipei

Beneficii:

- echipe si mediu de lucru profesioniste;

-pachet salarial atractiv;

-tichete de masa;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTEGRA NEW SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTEGRA NEW SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTEGRA NEW SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?