Analist Comercial

Descrierea jobului:
- Realizarea , interpretarea si urmarirea diverselor analize in zona de Inventory si Sales-

Elaborarea analizelor comerciale pentru vanzari

- Asigura operatii statistice pentru: facturare, vanzari, managementul firmei;

- Colaborarea cu diverse departamente

Mai multe detalii despre atributii puteti obtine pe durata interviului

Candidatul ideal:
- absolvent de studii medii/superioare- cunostinte obligatorii de limba Engleza la nivel mediu/avansat- cunostinte obligatorii Microsoft Office (Excel , Word) /avansat

Cerinte:
- experienta in zona de Inventory si cunostinte privind Aplicatiile Oracle EBS sau SAP , constituie un avantaj- experienta in analiza si rapoarte vanzari- analiza financiara constituie un avantaj- abilitatea de adaptare la conditii si sarcini noi de munca- abilitatea de a lucra în mod independent dar si in echipa- abilitati de comunicare , cooperare si flexibilitate- aptitudini de interpretare si analiza a datelor- capacitate de sinteza si analiza

Beneficii:
-Salariu competitiv si bonusare in functie de realizarile societatii-Stabilitate-Mediu de lucru dinamic si modern-Oportunitati de dezvoltare profesionala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Honest General Trading pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Honest General Trading pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Honest General Trading locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?