Analist Financiar Junior cu limba italiana si engleza.

nespecificat

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru, o companie cu renume mondial, ce ofera servicii in domeniul financiar si al tehnologiei informatiilor, angajam Analist Financiar Junior cu limba Italiana si engleza, pentru Bucuresti si Iasi.

Pentru acest rol, vor fi necesare:
Studii superioare în curs sau absolvite;
Cunoașterea limbii italiene la nivel avansat;
Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional;
Bune cunoștințe de operare Microsoft Office;
Bune abilități de organizare și lucru în echipă.

Descrierea jobului

Persoana selectată:
Va desfășura activități specifice domeniului bancar, back-office (nu de call center);
Va furniza asistență și suport în limba italiană în vederea soluționării situațiilor legate de facturi și documente bancare;

Pentru aceasta sunt esentiale:
Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei și utilizarea corespunzătoare a softurilor și instrumentelor specifice companiei.
Va oferim:
Un salariu atractiv si tichete de masa;
Program de lucru, luni-vineri, 8 ore/zi;
Acces la o platforma variata de beneficii suplimentare;
Asigurare medicala privata.

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.

Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.

Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:

  • Recrutare si Selectie de Personal
  • Leasing de Personal
  • Administrare de Personal si Payroll
  • Evaluarea performantelor angajatilor
  • Training
  • Outplacement
  • Detasare de Personal in Strainatate

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HUMANGEST GROUP pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HUMANGEST GROUP pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HUMANGEST GROUP locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?