Analist laborator

VETWORK DIAGNOSTIX SRL angajeaza: Analist laborator

Responsabilitati:

  • Receptia si prelucrarea probelor biologice;
  • Manipularea corecta a aparaturii existente in laborator;
  • Pastrarea caracterului confidential al operatiunilor de serviciu in conformitate cu politica companiei;
  • Pregatirea materialelor si instrumentarului in vederea desfasurarii in bune conditii a activitatii;
  • Completarea documentelor specifice activităţii de laborator;

Cerințe:

  • Experienta pe o pozitie similara – reprezinta un avantaj;
  • Absolvent/a al unei facultati cu profil biologie, biochimie, chimie, medicina veterinara.
  • Cunostinte generale de serologie si biologie moleculara, mentenanta echipamente, evidenta, monitorizare si verificarea calibrarilor conform sistemului calitatii;
  • Cunostinte de extractie ADN si ARN, amplificare ADN si ARN;
  • Asigurarea validarilor tehnice a rezultatelor;
  • Cunostinte de limba engleza;
  • Integrare in echipa - bune abilitati de comunicare si relationare, capacitate de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate;

Beneficii

  • Loc de munca stabil intr-un laborator modern de analize medicale;
  • Salariu motivant;

Locatie: TULCEA

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VETWORK DIAGNOSTIX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VETWORK DIAGNOSTIX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VETWORK DIAGNOSTIX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?