Analist servicii clienti/customer care

Suntem Dicor Land SRL, o companie de vanzari utilaje agricole, cu sediul in com. Branistea, jud. Galati si cautam colegi care sa ne ajute sa dezvoltam in continuare compania.

Mai multe detalii despre postul de Analist servicii client:

Aptitudini:

  • Studii medii sau superioare economice;
  • Experienta minim 2 ani intr-un post similar;
  • Bune cunostinte de utilizare PC, pachetul Office (Word, Excel);
  • Persoana deschisa, atenta la detalii;
  • Promptitudine in rezolvarea problemelor;
  • Orientare spre client si spre rezolvarea solicitarilor acestuia in cel mai scurt timp;
  • Bune abilitati de comunicare;

Responsabilitati:

  • Preluаrea și tratarеа solicitărilor telеfonicе аlе cliеnților ;
  • Inregistrarea solicitarilor si sеsizаrilor formulаtе dе cаtre cliеnti;
  • Gestioneaza reclamațiile pentru a oferi soluții și alternative adecvate în termenele limită;
  • Acorda asistență clienților intеrni și еxtеrni prin intermеdiul tuturor cаnаlеlor dе comunicarе disponibile (prin e-mаil, prin telеfon, prin chаt livе, whatsаpp, аltе cаnаlе dе comunicarе cаrе pot apаreа pе parcurs);
  • Transmiterea solicitarilor si situatiilor nerezolvate in atentia departamentelor / persoanelor implicate;
  • Colectarea feedback-ul clientilor pentru a ne ajuta sa imbunatatim calitatea serviciilor oferite;

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv;
  • Telefon de serviciu;
  • Tichete de masa in valoare de 20 lei;
  • Prima de vacanta;
  • Prima de fidelitate (al 13-lea salariu);
  • Prime de Craciun, de Paste, de zi de nastere, la casatorie, la nasterea copiilor;
  • Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;
  • Apartenenta la o echipa de profesionisti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dicor Land SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dicor Land SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dicor Land SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?