Candidatul ideal

Experienta in raportari si analiza (2-5 ani);
Cunostinte de stock management, experienta in analiza stocului;
Viziune de ansamblu asupra intregului proces ( de la analiza, verificare nivel de rotatii, valoarea stocului la optimizari de stoc – gestiune de stocuri, mentinerea stocului de siguranta,etc);
Abilitati foarte bune de comunicare;
Flexibilitate in tratarea situatiilor pe care le intampina si deschidere la sugestii;
Capacitatea de a avea initiative si de a propune solutii la situatiile cu care se confrunta;
Orientarea spre rezultate;
Implicare si responsabilitate fata de caracterul datelor cu care lucreaza si corectitudinea raportarilor realizate catre managementul firmei.

Descrierea jobului

Verificarea corectitudinii documentelor de contabilitate primara intocmite in magazinele alocate.
Urmareste stocurile din depozite si magazine (10 la numar).
Participarea periodica la inventarele din magazine (numerar si marfa) si reglarea lor daca este necesar
Raspunde raportarilor ad hoc in acord cu cerintele managementului companiei.
Efectuarea de analize a gestiunii stocurilor din depozit si intocmirea de rapoarte specifice;
Identificarea si analizarea diferentelor de stoc
Reconcilierea datelor, corectii in conformitate cu procedurile de lucru;
Asigurarea confidentialitatii si sigurantei informatiilor folosite pe parcursul indeplinirii responsabilitatilor postului
Identificarea produselor in functie de vechime
Asigurarea distribuirii stocurilor pe categorii, la egalitate, pentru toate punctele de lucru
Supervizarea comenzilor clientilor si notificarea acestora pentru marfa venita si nelivrata care va presupune un calcul de depozitare.
Colaboreaza cu directorii de magazin pentru lichidarea produselor invechite

Conform normelor GDPR, prin trimiterea de catre dvs a unui Curriculum Vitae, ne dati acordul sa utilizam datele dvs in scopul desfasurarii activitatii de recrutare si cu respectarea legislatiei in vigoare. Vă informăm că procesarea datelor dumneavoastră cu caracter personal este necesară în desfăşurarea procesului de recrutare si selectie cu scopul de a selecta candidatul potrivit pentru fiecare post disponibil sau care va deveni disponibil în cadrul ROVERE MOBILI.

În cazul în care vă exprimați explicit acordul, vom păstra datele dumneavoastră și veți putea fi contactat de către noi atunci când apar noi oportunități de angajare care se potrivesc experienței dumneavoastră.

Informațiile referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal în acest context sunt disponibile în cadrul politicii de confidențialitate ce poate fi accesata pe site-ul

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PHYLOSOPHY DESIGN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PHYLOSOPHY DESIGN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PHYLOSOPHY DESIGN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?