Analist / Suport Tehnic Aplicatie TAXE SI IMPOZITE

ARA SOFTWARE GROUP angajeaza consultant in cadrul echipei de suport tehnic pentru aplicatia software de taxe si impozite.

Responsabilitati:

- insturire utilizatori de la distanta sau la sediul clientului;
- rezolvare bug-uri aparute in aplicatie;
- urmarire si rezolvare tickete;
- asistenta tehnica remote,
- gestionarea accesului la aplicatie (utilizatori/grupuri/drepturi);

Cerinte:

- Cunoasterea legislatiei specifice administratiei publice locale:impozite si taxe locale, registrul agricol,
-unostinte operare PC
- Munca in echipa
- Abilitati de invatare si comunicare
- Disponibilitate de a calatori in zonele alocate ( la nivelul judetului Arges)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial motivant
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide intr-un mediu de tineri profesionisti

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ARA SOFTWARE GROUP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ARA SOFTWARE GROUP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ARA SOFTWARE GROUP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?