Analist transporturi

Descrierea postului:

  • Evidența timpului de muncă, realizarea pontajelor zilnice pentru șoferi (toate categoriile);
  • Administrarea concediilor de odihnă (planificare, întocmire și verificare documente, monitorizare solduri, lichidare);
  • Administrarea fluxului de documente înspre / dinspre șoferi;
  • Administrarea sistemelor de salarizare ale departamentului (inclusiv al șoferilor);
  • Administrarea indicatorilor de performanță a proceselor din departamentul transporturi;
  • Analiza indicatorilor de performanță, interpretarea acestora, emiterea de opinii tehnice și raportarea acestora;
  • Administrează bugetele departamentului transporturi (combustibil, reparații, taxe drum, diurne șoferi, etc.)
  • Administrează sistemul de evaluare a performanței șoferilor conform procedurii;
  • Analiza eficienței parcului auto;
  • Analiza curselor și stabilirea tipurilor de mașini eficace și eficiente pentru fiecare tip de cursă;
  • Alte analize solicitate cu scopul îmbunătățirii (eficientizării) proceselor de lucru;

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare;
  • Persoana atenta la detalii, responsabila si orientata spre rezultat;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Cunostiinte operare PC;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv și motivant;
  • Dezvoltare profesionala continua;
  • Oportunitatea de a va cladi o cariera de succes, într-o companie stabila, cu un capital 100% romanesc.

Descrierea companiei:

Tabita Tour, parte a Fildelfia Group, a fost fondata în 2002 și are ca principal obiect de activitate transportul intern si international de persoane, fiind una dintre companiile de top la nivel national, desemnata în 2015 „Transportatorul de Pasageri al Anului", iar in 2017 si 2018 Cel Mai Eficient Operator de Transport Persoane din Romania".

SC Tabita Tour SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Filadelfia Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?