Expand Health Romania, companie multinațională de consultanță în management și marketing farmaceutic, este în căutarea unui Analist de Vanzari. Alaturi de noi, vei avea parte de indrumare si suport, spre a-ti atinge potentialul si a te dezvolta, in cadrul unei companii din industrie.

Candidatul selectat va fi implicat in organizarea si administrarea operatiunilor zilnice, din departamentul comercial.

Atitudinea pozitiva, seriozitatea si abilitatile inalte de analiza sunt calitatile pe care le cautam.

Responsabilitati:

  • Asigurarea suportului in pregatirea bugetului anual de venituri si cheltuieli si urmarirea executiei bugetare;
  • Pregatirea rapoartelor de vanzari si indicatori de performanta la nivelul proiectului;
  • Pregatirea rapoartelor de analiza a vanzarilor, costurilor si profitabilitatii;
  • Monitorizarea statusului indicatorilor de performanta stabiliti de BUM (Business Unit Manager) si raraportarea evolutiei acestora pe produse/reprezentant de vanzari;
  • Centralizarea rezultatelor atingerii obiectivelor de vanzari in vederea bonusarii si acordarea suportului BUM pentru calcularea bonusurilor lunare;
  • Elaborarea rapoartelor de activitate, a proiectiilor financiare si modelelor de analiza la solicitarea BUM;
  • Oferirea de asistenta in aria comerciala cu scopul de analizare a investitiilor si oportunitatilor de business.

Candidatul ideal:

  • Student/a sau absolvent/a de studii superioare (Matematica, Economie, Management, .);
  • Experiența anterioara, de minim un an, pe o pozitie similara este obligatorie;
  • Abilitati inalte de analiza si sinteza;
  • Atentie la detalii si organizare;
  • Abilitate de integrare in echipa si colaborare;
  • Cunostinte avansate de operare in Excel obligatoriu;
  • Abilitati foarte bune de comunicare;
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu/avansat.

Beneficii:

  • Oportunitatea de invatare si dezvoltare în cadrul unei companii din piața farmaceutica;
  • Training-uri de pregătire și dezvoltare;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EXPAND HEALTH ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?