ANG Holding cauta asistent manager

Salar net
2000 RON

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Candidatul ideal este urmatorul:
Minim un an experienta intr-unul din domeniile : secretariat, back -office, administrativ;
Cunoasterea foarte buna a aplicatiilor Microsoft Office;
Cunoasterea limbii engleze nivel cel putin mediu;
Buna cunoastere a gramaticii limbii romane;
Bune abilitati organizatorice;
Abilitatea de a rezolva problemele cu rapiditate;
Abilitati bune de comunicare si de lucru in echipa;
Disponibilitate pentru lucrul prelungit.

Descrierea jobului

Elaborarea si redactarea de documente, prezentari, oferte etc;;
Centralizarea de date;
Indosarierea si arhivarea documentelor;
Copierea, scanarea si imprimarea de documente sau prezentari;
Atributii administrative (aprovizionare/comanda consumabile etc);
Alte activitati de secretariat specifice domeniului imobiliar.

Compania sustine cooperarea, lucrul in echipa si ofera tinerilor talentati oportunitatea de a invata si sansa de a impartasi experienta proprie.

ANG Rea Estate Group construieste echipe dinamice in cadrul carora promoveaza responsabilitatea si depasirea obstacolelor pentru atingerea performantelor.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ANG REAL ESTATE GROUP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ANG REAL ESTATE GROUP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ANG REAL ESTATE GROUP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?