Car Boy Kidland | Car-Boy Kidland SRL

Angajam Agent Vanzari, in Arad

  • Car Boy Kidland | Car-Boy Kidland SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu abilitati foarte bune de comunicare, orientata spre obtinerea de rezultate.

Competente necesare postului:
Absolvent studii medii/superioare
Experienta de minim 1 ani in domeniul vanzarilor/pozitie similara
Disponibilitate pentru deplasari in toata tara, de 4 ori pe an
Cunoasterea unei limbi straine de circulatie, de preferat engleza
Posesor permis de conducere categoria B
Cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet) la nivel mediu/avansat
Abilitati de comunicare si negociere cu clientii, flexibilitate, amabilitate, diplomatie, capacitate de a lua decizii;

Responsabilitati, sarcini si activitati specifice postului de munca:
Dezvoltarea de noi oportunitati de vanzare in cadrul zonei/canalului alocat
Verificarea si aranjarea produselor la raft conform solutiilor recomandate pentru fiecare tip de magazin
Cauta permanent sa dezvolte noi relatii de colaborare si raporteaza superiorului direct orice schimbari din zona alocata care pot influenta vanzarile.
Raspunde de incasari in numerar, acolo unde este cazul
Intocmeste periodic rapoarte de vanzari
Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti
Calculeaza ofertele de pret pe baza catalogului de produse, lista de pret.
Livrare marfa, atunci cand este necesar.
Mentinerea legaturii cu clientii existenti, saptamanal, telefonic, in vederea suportului profesional si in vederea crearii de noi comenzi acolo unde este cazul.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Munca in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
Program de instruire la locul de munca;
Pachet salarial motivant (se discuta la interviu), bonusuri si prime in functie de performante;
Masina de servici in perioada deplasarilor in tara
Telefon de servici
Asigurare medicala
Diurna pentru deplasare
Program de munca: 8.30 -17.00, de Luni pana Vineri

Car-Boy Kidland este o companie romaneasca aflata in colaborare cu Car-Boy Corporation Japonia, compania noastra fiind unicul importator in Europa a produselor de protectie, avertizare si siguranta.
Suntem prezenti pe piata din Romania din 2011, atat ca vanzatori cat si ca furnizor pentru marile lanturi de magazine de bricolaj.
Asteptam CV-ul tau la adresa [email protected]

www.carboysafety.ro

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Car Boy Kidland | Car-Boy Kidland SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Car Boy Kidland | Car-Boy Kidland SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Car Boy Kidland | Car-Boy Kidland SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?