PORTIK MIRELA | S.C. PROFILIA INFISSI SRL

Angajam Confectioneri Tamplarie PVC

  • PORTIK MIRELA | S.C. PROFILIA INFISSI SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Angajam personal calificat in domeniul tamplariei PVC.

Pentru informatii va rugam sunati la nr. de tel. -ascuns-

E-mail CV: [email protected]

Contract de munca perioada nedeterminata.
Bonuri de masa.
Concediu plătit.
Transport decontat.
Lucru intr-o echipa tanara si dinamica.

Cerinte:

Experienta in domeniu minim 2 ani.
Citirea desenelor tehnice.
Atentie la detalii.
Lucru in echipa.
Permis categoria B reprezinta un avantaj.

Responsabilități:

Executarea cu acuratete si precizie a sarcinilor de lucru.

Conditii:

Lucru cu utilaje performante de ultima generatie
Angajam cu contract de munca pe perioada nedeterminata.
Salariul poate sa creasca in functie de performante.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PORTIK MIRELA | S.C. PROFILIA INFISSI SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PORTIK MIRELA | S.C. PROFILIA INFISSI SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PORTIK MIRELA | S.C. PROFILIA INFISSI SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?