Eduard

Angajam consultant vânzări directe 500-1000 euro

  • Eduard

CONSULTANT VÂNZĂRI DIRECTE 500-100 euro

Ai ocazia de a te alătura unei echipe unite, performante și profesioniste în care domină energia pozitivă!

Candidatul ideal
Trebuie să ai o atitudine bună, seriozitate și dorință de a învăta. Îți vom pune la dispoziție mediu de lucru optim și o excelentă oportunitate profesională!

Companie multinațională cu un portofoliu variat recrutează consultanți de vânzări si call center

Candidatul potrivit are următoarele coordonate: dinamic, pozitiv, spontan, sociabil și determinat, deschis la noi provocari și dornic să-și clădească o carieră solidă în vânzări.

Descrierea jobului
Responsabilități pe care vrem să le tratezi cu seriozitate:

- contactarea telefonică a potențialilor clienți/clienților deja existenți;
- interacționarea față în față cu potențialii clienți în vederea promovării ofertei companiei;
- efectuarea procesului de vânzare, cât și cel de post - vânzare;
- administrarea portofoliului de clienți;

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și vei face parte din echipa noastră vei beneficia de:

- salariu fix plus comision în funcție de realizări;
- training gratuit specializat pe activitatea companiei din care vei învăța elemente foarte folositoare;
- program de lucru full time de la birou 8 ore:10:00-18:00 / 9:30-17:30.
- acces la bonusuri și concursuri periodice;
- posibilități de promovare în funcție de performanță într-un timp foarte scurt;
- colaborarea cu manageri și directori calificati care, dețin o vastă experiență în domeniu;
Contact Eduard -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Eduard pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Eduard pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Eduard locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?