Apis Plant

Angajam Consultant Vanzari Magazin naturist

  • Apis Plant
Salariu
Salariu confidenţial

Cautam o colega pentru postul de Consultant Vanzari Magazin Naturist.

Responsabilitati:

- Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora

- Promovarea si comercializarea produselor din magazin

-O foarte buna cunoaștere a portofoliului de produse;

- Receptionarea marfurilor, etichetarea si aranjarea produselor la raft;

-Gestionarea mărfii (cunoașterea produselor cantitativ și calitativ, verificarea stocului, realizarea de comenzi pentru necesarul de marfa, expunerea cât mai vizibila a articolelor, participarea la inventare și recepții).

- Întocmirea actelor de contabilitate primara.

-Asigurarea bunei desfășurări a activității în magazin.

Cerinte

- Abilitati foarte bune de comunicare;

- Atitudine pro-activa;

- Orientare catre client si foarte bune abilitati de vanzare;

- Experienta similara intr-un magazin cu specific naturist reprezinta un mare avantaj;

Oferta:
-Salar fix + Bonus din vanzari
-Mediu de lucru placut

Dacă consideri că ești potrivit/ă pentru a face parte din echipa noastră, trimite-ne cv-ul tău la adresa [email protected].

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Apis Plant pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Apis Plant pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Apis Plant locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?