DPD Romania | DPD Romania

Angajam CONTABIL - locatie Mogosoaia

  • DPD Romania | DPD Romania

Candidatul Ideal
Experinta min 1 an in contabilitate
Atentie la detaliu si buna capacitate organizatorica
Cunostiinte minime de Excel
Dorinta de a invata si a se specializa in domeniul contabilitate

Descrierea jobului
Inregistrarea facturilor de vanzare / cumparare in sistemul de contabilitate Verificarea registrelor de casa din punctele de lucru Arhivare documente Gestioneza activitatile contabile de zi cu zi, sub indrumarea coordonatorului, astfel încat termenele limita sa fie indeplinite

Beneficii:
Salariu avantajos
Bonuri de masa de 20 lei/zi lucrata
Sediul este in Mogosoaia, jud Ilfov si asiguram transport de la Gara de Nord pentru salariatii din Bucuresti si din Buftea pentru cei din zona respectiva

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DPD Romania | DPD Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DPD Romania | DPD Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DPD Romania | DPD Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?