Angajam Contabil(a) cu experienta

Societatea Tomini Trading . angajeaza Contabil(a) cu experienta pe perioada nedeterminata in sediul din Portul Constanta. Se ofera posibilitati reale de dezvoltare, mediu de lucru placut si salariu competitiv.

Candidatul ideal:

  • Studii economico - financiare finalizate;
  • Certificari in contabilitate – reprezinta un avantaj;
  • Experienta anterioare pe un post similar – minim 3 ani;
  • Cunostinte operare MS Office (Excel, Word, Outlook);
  • Bune abilitati de organizare, comunicare si prioritizare a activitatii;
  • Capacitate de adaptare si relationare;
  • Experienta in utilizarea programelor contabile (SAGA/SAP/Winmentor etc);
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu (vorbit si citit);
  • Atitudine pozitiva si proactiva.

Descrierea jobului:

  • Asigura evidenta contabila in relatia cu tertii, a trezoreriei si a disponibilitatilor banesti ale societatii;
  • Inregistreaza si verifica incasarile si platile conform extrasului de cont;
  • Inregistreaza facturi;
  • Intocmeste ordine de plata aferente facturilor aprobate;
  • Arhiveaza fizic si electronic documentele primite (facturi, contracte);
  • Pregateste diverse situati conform solicitarilor primite de catre managementul societatii;
  • Alte activitati specifice postului.

CV-urile se pot trimite si pe adresa de e-mail a societatii:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Tomini Trading S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Tomini Trading S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Tomini Trading S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?