Angajam Dispecer Flota

Indeco Grup este o firma ce activeaza in domeniul protectiei mediului ce asigura servicii integrate pentru managementul deseurilor. Indeco Grup are 3 puncte de lucru (Pleasa - PH, Popesti-Leordeni - IF si Zadareni - AR).

La punctul de lucru din Pleasa (judetul Prahova), angajam Dispecer Flota.

Cerinte:

  • foarte buna cunoastere a pachetului Microsoft Office, Outlook si PC in general;
  • abilitati de planificare, organizare si comunicare;
  • capacitatea de a rezolva concomitent mai multe sarcini;
  • spirit de echipa.

Responsabilitati:

  •    monitorizarea activitatii masinilor din flota (monitorizare GPS);
  •    intocmirea graficelor de transport si suprevizarea derularii acestora;
  •    gestionare si verificare foi de parcurs;
  •    intocmirea de rapoarte specifice pentru management.

Salariul se discuta individual la interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Indeco Grup SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Indeco Grup SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Indeco Grup SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?