alina

Angajam economist-contabil

  • alina
Salariu
3.000 LEI

Candidatul Ideal
Studii superioare, specializare Contabilitate;
Experienta minim 2 ani in Contabilitate;
Utilizator de nivel mediu aplicatii MS Office sau Open Office;
Operare programe specifice de contabilitate;
Cunostinte medii limba engleza;
Loial, perseverent, spirit de echipa

Descrierea jobului
Operarea documentelor de contabilitate primara si arhivarea lor,
Evidenta mijloace fixe si obiecte de inventar, reevaluare active, proces inventariere;;
Inregistrare operatiuni casa si banca;
Confirmari de sold clienti si furnizori;
Raportari diverse;
Inchiderea balantei lunare
Intocmirea bilanturilor,
Raportarea catre clienti si intocmirea de documente solicitate de catre acestia

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la alina pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la alina pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are alina locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?