Angajam economist

Candidatul ideal

Studii superioare profil economic ;
Experienta in domeniul financiar contabil;
Bune abilitati de comunicare, lucru in echipa, capacitate de organizare, planificare si prioritizare;
Cunostinte la nivel de utilizator avansat ale aplicatiilor Microsoft Office.

Descrierea jobului

Verificarea si operarea documentelor de casa primite de la punctele de lucru;
Inchidere avansuri clienti si furnizori interni si externi;
Verificare jurnale TVA;
Comanda tichete de masa si distribuirea acestora catre salariati;
Intocmire si operare ordine de compensare;
Calcul si operare chirii pentru furnizorii persoane fizice, in lei si valuta;
Intocmirea altor situatii si rapoarte solicitate de superiori;
Arhivare documente procesate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la THE STORE TRANSILVANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la THE STORE TRANSILVANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are THE STORE TRANSILVANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?