Sotca Andreea

Angajam Electrician- 3 schimburi

  • Sotca Andreea

Candidatul ideal:
- Persoana cu calităţi şi deprinderi în meseria electrician întreţinere şi reparaţii;
- Responsabil, serios, punctual, îngrijit, organizat, cu o integritate fizică şi psihică foarte bună;
- Are cunoştinţe şi experienţă în asigurarea tuturor proceselor cu privire la intreţinerea / mentenanţa instalaţiilor electrice;
- Studii în domeniul electric şi/sau electronic;
- Experienţă în domeniu.

Responsabilităţi:
- Întreţine şi repară echipamentul electric al fabricii, conform documentaţiei tehnice, a fişei echipamentului, în funcţie de programul de întreţinere preventivă (zilnic, saptamanal, lunar, etc.) şi de rapoartele de întreţinere;
- Întreţine şi repară instalaţia electrică a clădirilor şi utilităţilor;
- Asigură funcţionarea în bune condiţii a echipamentului electric pentru protecţia împotriva incendiului.;
- Participă la montarea şi punerea în funcţiune a utilajelor noi;
- Participă la lucrări de extindere şi modificare a instalaţiei electrice;
- Completează rapoartele de întreţinere după efectuarea activităţilor specifice;
- Răspunde de corectitudinea şi realitatea datelor înscrise în formularele pe care le prezintă;
- Execută manevre de cuplare-decuplare în camera separatoarelor de medie tensiune şi în camera de distribuţie de joasă tensiune kw;
- Asigură funcţionarea în bune condiţii a echipamentului pentru protecţia împotriva incendiului.

Pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la numerele de telefon 0369800675 sau -ascuns-
CV-urile pot fi depuse la sediul firmei Brandl din Sibiu, str. Turda, nr. 4.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sotca Andreea pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sotca Andreea pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sotca Andreea locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?