Headway Logistic-Recrutare RO | Headwaylogistic Gmbh

Angajăm gestionari marfă în depozitele din Germania!!

  • Headway Logistic-Recrutare RO | Headwaylogistic Gmbh
Salariu
2.000 EUR

Vă doriți un loc de muncă stabil în logistică/producție?
Doriți să vă alaturați unei echipe internaționale?

Vă garantăm:
-Angajare sigură cu formalități minime
-Contract de munca german direct prin o agentie de recrutare din Germania
-Locatii depozite pe tot teritoriul Germaniei
-Bareme de plata cuprinse intre 9.50 – 12.00€ brut/ora
-Posibilitatea de a efectua ore suplimentare iar noi va garantam un numar minim de 40-45 de ore lucrate saptamanal
-Cazare asigurata contra cost: 200-240 Euro/lunar cu toate utilitatile incluse
-Test Covid decontat la primul salariu

Responsabilități:
Pregătire comenzi /order picking/ împachetare/etichetare/sortare/ambalare.

Cerinte minime:
Cunoasterea sau invatarea cifrelor in limba germana de la 0 la 100 (nu sunt obligatorii dar ar constitui un avantaj)

Program Birou: Luni-Vineri 08.00-17.00

CONTACT: Matache Sorin Victor +49 172 289 5632 (si WhatsApp)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Headway Logistic-Recrutare RO | Headwaylogistic Gmbh pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Headway Logistic-Recrutare RO | Headwaylogistic Gmbh pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Headway Logistic-Recrutare RO | Headwaylogistic Gmbh locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?