Arena Auto Service

Angajam Inspector Daune

  • Arena Auto Service
Salariu
Salariu confidenţial

Arena Auto Service, atelier multimarcă de mecanică, tinichigerie / vopsitorie, ITP, angajează INSPECTOR DAUNE, salariu foarte atractiv, mediu de lucru tânăr și dinamic.

Responsabilitatile postului:
- îndrumarea si consilierea clientilor in relationarea cu asiguratorii;
- oferirea suportului in intocmirea formularelor de constatare amiabila;
- oferirea asistentei tehnice si legislative pentru conducatorii auto implicati in evenimente rutiere;
- verificarea solutiilor de reparatie propuse de asiguratori in nota de constatare si intocmirea cererilor de reconstatare;
- receptia si respectiv predarea autoturismelor la sediul clientului, daca este nevoie.

Cerinte:
- minimum 1 an experienta in domeniul auto sau al asigurarilor auto (experienta intr-o functie de inspector daune reprezinta un avantaj);
- cunostinte operare PC (MS Office) - cunosterea programului de intocmire devize Audatex reprezinta un avantaj;
- permis auto categoria B;
- abilitati de comunicare si relationare eficienta cu clientii;
- bune cunostinte legate de avizarea/constatarea avariilor de catre societatile de asigurari.

Relatii la numarul de telefon:
-ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Arena Auto Service pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Arena Auto Service pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Arena Auto Service locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?