Sirbu Cristian

Angajăm Maistru / Inginer construcții civile

  • Sirbu Cristian
Salariu
Salariu confidenţial

DESCRIERE
Angajăm Maistru / Inginer construcții civile cu experiență în domeniu, pentru lucrări în amenajări interioare și exterioare.

Descrierea postului:

supervizarea permanentă atât a echipei de lucrători, cât și a executării lucrărilor;

monitorizarea execuției lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității, și respectării termenelor de execuție;

întocmește și răspunde de necesarul de aprovizionare pe șantier;

urmărește consumurile de materiale, manoperă, etc;

verificarea planurilor de execuție și propunerea de soluții constructive pentru rezolvarea neconformităților identificate;

menține o comunicare și informare continuă cu Șeful de echipă;

participarea la selectarea executanților și a materialelor de construcții;

urmărirea execuției construcției în conformitate cu prevederile înscrise în proiectul tehnic, planșe, memorii, caiet de sarcini, clauze contractuale, etc;

coordonarea proiectului și urmărirea desfășurării activităților în concordanță cu planningul de lucrări;

Deschiderea/ Închiderea spațiului destinat lucrărilor.

Punctul de lucru de află în Râmnicu Vâlcea.

Vă rugăm să ne transmiteți CV-ul dumneavoastră în cazul în care sunteți interesat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sirbu Cristian pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sirbu Cristian pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sirbu Cristian locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?