Casa Termopanelor

Angajam Montator Tamplarie PVC

  • Casa Termopanelor
Salariu
Salariu confidenţial

Montatorul de tamplarie isi organizeaza lucrarile de montaj, realizeaza pregatirea locurilor unde vor fi montate tamplariile de PVC, efectueaza montajele respectand reguli specifice de lucru, aplicand mecanismele independente ale tamplariilor si asigurand controlul functional al acestora dupa realizarea montajului.

Responsabilitati principale:
- Realizeaza activitati de instalare in conformitate cu standardele de calitate si siguranta;
- Efectueaza demontarea si transportul ferestrelor;
- Responsabil pentru disponibilitatea si intretinerea setului de instrumente cu care desfasoara activitati de asamblare.

Cerinte:
- o experienta minima pe post similar constituie un avantaj;
- Sociabil, serios , rezistent la efort fizic;
- permis de conducere cat."B" ( optional ).

Oferta:
- Pachet salarial atractiv;
- Bonusuri in functie de performanta si realizari;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Program flexibil ( L-V )

Acceptam si fara experienta, oferim calificarea in cadrul companiei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Casa Termopanelor pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Casa Termopanelor pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Casa Termopanelor locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?