Avram Romina Mihaela

Angajam muncitor necalificat

  • Avram Romina Mihaela
Salariu
Salariu confidenţial

Vino alaturi de noi intr-o companie de top din domeniul confectiilor metalice!

Dexion angajeaza muncitori necalificati pentru fabrica din Rasnov!

Descrierea jobului:
-incarcarea si descarcarea diferitelor piese necesare in productie
-ajusteaza piesele dupa procesul de sudura

Cerinte:
-minim 8 clase absolvite
-experienta anterioara nu este necesara
-disponibilitate de lucru in 3 schimburi

Beneficii:
-lucrul intr-o fabrica moderna
-pachet salarial atractiv
-bonus de prezenta
-bonus de volum productie
-prime de Paste si de Craciun
-bonuri de masa de 20 lei/zi
-abonament servicii medicale
-transport asigurat din Brasov, Cristian, Ghimbav, Zarnesti, Bran si Moeciu de jos.

Ne poti trimite CV-ul tau sau ne poti contacta la numarul de telefon -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Avram Romina Mihaela pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Avram Romina Mihaela pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Avram Romina Mihaela locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?