Maria Motoi

Angajam muncitori in productie abator de porc Germania

  • Maria Motoi
Salariu
1.300 EUR

Angajam personal calificat/necalificat Abator/ Vion Food Group.
Locatie: Perleberg (Vion Perleberg, Buchholzer Ch 24, 19348 Perleberg, Germania)

Cerințe:

- Experienta nu este necesara dar constituie un avantaj;
- Responsabilitate, seriozitate, implicare;

Condiții:

- Program de lucru full-time;
- Se lucreaza in 2 schimburi/ (Luni-Sambata);
- Contract de munca, card de sanatate, se indeplinesc toate formele legale de angajare;
- Echipament de protectie gratuit;
- Cazare asigurata contra cost: 200 euro/persoana/luna;
- Transport de la cazare la punctul de lucru: 60 euro/persoana/luna;
- Salariu 11,00-14,50 euro brut/ora;

Nu se ofera transport Romania-Germania, fiecare persoana trebuie sa isi achite in mod individual transportul (140 de euro).

Responsabilitati:

Prelucrare /Transare/ Dezosare /impachetare etc. intr-un mediu industrial.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Maria Motoi pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Maria Motoi pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Maria Motoi locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?