Liviuciulina | SORELLY-COM SRL

Angajam Operatoare Schimb Valutar - Bijuteria VIP

  • Liviuciulina | SORELLY-COM SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Angajam Operatoare Schimb Valutar - Bijuteria VIP in centrul Bacaului

Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in care fiecare provocare este tratata cu entuziasm si seriozitate, atunci asteptam CV-ul tau in magazinul Bijuteria VIP, Str. Marasesti Nr.1 (vis-a-vis de Primarie), Bacau sau atasat intr-un mesaj.

Telefon: -ascuns-
Email: [email protected]

Ce cautam?

-Seriozitate si punctualitate

-Capacitate de lucru in echipa

-Atitudine pozitiva

-Cunostinte minime/medii in utilizarea calculatorului (Exemplu: Microsoft Word, Excel)

-Dorinta de a invata lucruri noi (exemplu: vanzari in mediul online si gestionarea platformelor de socializare precum Facebook si Instagram)

* experienta in domeniu (operator casa schimb valutar) constituie un avantaj

Ce responsabilitati vei avea?

-Implicare in procesul de stabilire a cursului valutar

-Monitorizarea cursului de schimb a diferitelor paritati valutare

-Comunicarea in permanenta cu managerul si cu alte colege de la diferite puncte pentru a urma o strategie comuna

Ce oferim?

-Un mediu profesional, centralizat pe lucrul in echipa si responsabilitate individuala

-Salariu motivant, insotit de bonusuri

-Siguranta unei companii de familie cu traditie de peste 25 de ani

-Training de la membrii seniori si posibilitatea specializarii in diferite domenii (ecommerce - bijuterii)

-Suport continuu si feedback pe parcursul orelor de lucru

-Posibilitatea de promovare

Cine suntem?

Cu experienta de peste 25 de ani, compania noastra s-a remarcat la nivel national in domeniul bijuteriilor din aur si argint prin calitatea superioara, modele unice, pretul accesibil si permanenta adaptabilitate la noile tendinte.

Te invitam cu drag in echipa noastra dinamica, ale carei valori principale sunt satisfactia clientului, seriozitatea si respectul reciproc in locul de munca!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Liviuciulina | SORELLY-COM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Liviuciulina | SORELLY-COM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Liviuciulina | SORELLY-COM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?