Tony

Angajam operator pentru magazin online cu produse Home & Dec

  • Tony
Salariu
3.000 LEI

Daca esti o persoana eficienta, organizata, responsabila si dornica sa invete lucruri noi, atunci aplica!

Experiența anterioară într-un post similar nu este obligatorie însă poate reprezenta un avantaj;

Cerinte

- studii medii sau superioare;

- engleză - nivel mediu;

- bune abilitati de comunicare, atât verbal cât și în scris;

- cunostinte de utilizare a MS Office (Word si Excel);

- persoana dinamica, organizata, responsabila, atenta la detalii;

- abilitati de invatare rapida;

Descrierea jobului

- Preluare comenzi prin intermediul site-ului, dar si prin telefon sau prin alte mijloace electronice – Whatsapp, Facebook, etc;

- Realizarea comenzilor – emiterea facturilor și a AWB urilor;

- Administrarea produselor si stocurilor din magazinul online;

- Comunicarea cu clientii magazinului;

- Oferirea de consultanta de specialitate pentru toata gama de produse comercializata;

- Furnizarea de informatii catre clienti cu privire la disponibilitatea in stoc a produselor, conditii si modalitati de transport, informatii privind serviciile si produsele din portofoliul firmei;

- Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client;

- Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati;

- Alte sarcini legate de vanzarile online;

Beneficii :

- salariu net între 3000 și 3500 ron/luna, în funcție de experiența și aptitudinile dobândite anterior si de evaluarea din timpul interviului;

- decont transport pentru mijloacele de transport în comun;

- prime și bonusuri în funcție de modul și gradul de implicare în activitate precum și de realizări;

- fara intarzieri salariale;

- nu se lucreaza in zilele libere nationale;

- contract de munca pe perioada nedeterminata, 8 ore/zi, de luni pana vineri;

Locatia: Afumați, Ilfov, Complex Natura Center

Program de lucru – Luni – Vineri 10:00 – 18:00

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Tony pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Tony pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Tony locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?