Simona MACRINEANU

Angajam operator tratare/ambalare seminte.

  • Simona MACRINEANU
Salariu
Salariu confidenţial

Companie multinationala de renume cu profil agricol angajeaza în condiții avantajoase: operator- tratare /ambalare seminte.

Cerinte:
Experienta-minim 6 luni;
Prezinta avantaj experienta intr-o stație de condiționare seminte;
Atenție la detalii,responsabilitate,implicare.

Descrierea jobului:
Este responsabil de procesul de tratare,ambalare și paletizare seminte:
-Efectuează și verifica curățenia instalației la schimbarea de specie sau hibrid;
-supraveghează linia de ambalare seminte;
-verifica sacii după ambalare(corectitudine informații tipărite,cusături);
-verifica așezarea sacilor pe paleti.

Se oferă :pachet salarial motivant,decontare transport,beneficii,conditii de lucru deosebite,oportunitati reale de dezvoltare profesionala ,sprijinul întregii echipe.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Simona MACRINEANU pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Simona MACRINEANU pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Simona MACRINEANU locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?