Ioana Lazar

Angajam operatori productie

  • Ioana Lazar
Salariu
2.500 LEI

SGP Group angajeaza operatori productie pentru o importanta companie din domeniu auto.

Beneficii:
• Salariu motivant 2400 ron/NET;
• Tichete de masă: 15 lei /zi lucrată;
• Transport asigurat;
• Instruire la locul de muncă;
• Program de lucru 3 schimburi;.

Candidatul ideal:
• Studii 8 clase;
• Experiență pe un post similar, constituie avantaj;
• Îndemânare, precizie și rigurozitate ;

Responsabilități:
• Semnalează orice neconformitate apărută pe fluxul de producție;
• Informează superiorul direct cu privire la problemele apărute pe parcursul procesului de control;
• Lucrează independent utilizând echipamentele și instrumentele aflate în zona de lucru;
• Respectarea tuturor regulilor de sănătate și securitate în muncă ale societății, precum și a celor prevăzute de lege.

Mai multe informații îți poate oferi colega noastră Ioana , la numărul de telefon: -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ioana Lazar pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ioana Lazar pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ioana Lazar locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?