Avram Romina Mihaela

Angajam operatori productie

  • Avram Romina Mihaela
Salariu
Salariu confidenţial

Vino alaturi de noi intr-o companie de top din domeniul confectiilor metalice!

Dexion angajeaza operator productie pentru fabrica din Rasnov!

Descrierea jobului:
· Efectueaza diferite operatiuni din procesul de productie al rafturilor industriale cu ajutorul utilajelor si a uneltelor de lucru;
· Efectueaza taieturi cu ajutorul echipamentelor de lucru si foloseste flexul pentru ajustarea pieselor.

Cerinte:
· experienta in productie constituie avantaj
· calificare de masinist pod rulant constituie avantaj
· disponibilitate de lucru in 2 sau 3 schimburi

Beneficii:
· lucrul intr-o fabrica moderna
· pachet salarial atractiv
· bonuri de masa de 20 lei/zi
· abonament servicii medicale
· prima Paste si Craciun
· bonus de prezenta
· bonus de productie
· transport asigurat din Brasov, Cristian, Ghimbav, Zarnesti, Tohanul Nou, Tohanul Venchi, Bran si Moeciu de Jos.

Ne poti trimite CV-ul tau sau ne poti contacta la numarul de telefon -ascuns-

Descrierea companiei
Dexion face parte din Grupul Gonvarri Material Handling, pan-european (lider mondial) în furnizarea de produse și soluții de depozitare. Produsele Grupului sunt comercializate pe întreg teritoriul Europei sub bine-cunoscutele mărci Dexion, Constructor, Kasten, Stålteknik și Kredit.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Avram Romina Mihaela pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Avram Romina Mihaela pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Avram Romina Mihaela locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?