Ecaterina Recrutor Vion

Angajam personal calificat/necalificat Abator

  • Ecaterina Recrutor Vion
Salariu
Salariu confidenţial

Angajam personal calificat/necalificat Abator/ Vion Food Group

Cerințe/ Profilul tău:
- Cautam persoane serioase,pentru munca in abator pe sectii de manipulare,prelucrare,ambalare si etichetare a carnii
- Ești motivat și disponibil să lucrezi în 2 schimburi;
--persoane disponibile pentru munca la banda,stat in picioare intre 8 si 10h/ zi.
- Ai o bună înțelegere a standardelor de igienă;
- Ești dispus să lucrezi la temperaturi scăzute (10 °C) și la activități manuale de producție, în conformitate cu standarde industriale ridicate.
- Nu se cere limba Germana

• Condiții:
• Program de lucru full-time;
• Contract de muncă, card de sanatate. Concedii conform legislației; Se indeplinesc toate formele legale de angajare.asigurare medicala in Germania;
• Cazare contra-cost in conditii foarte bune. Costurile sunt de la 150-250 euro pe luna cu toate cheltuielile incluse;
• Transport contra-cost de la cazare la punctul de lucru, 50-70 Euro pe luna ;
• Suport pt. obtinerea documentelor necesare (cardul bancar,card de sanatate, inregistrare adresa etc);
• Salariu motivant incepand de la 10.80 -14,50 euro brut pe ora
• NU percepem taxe sau comisioane pentru contractul de munca!
• Cazarile sunt curate si amenajate pentru dumneavoastra , avem camere pentru cupluri separat.

Responsabilități:
• Sortați, tăiați, prelucrați și ambalați carnea într-un mediu industrial.
• Se efectueaza procese ca: Fasonare, transare, taiere dupa sablon, dezosare, etc.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ecaterina Recrutor Vion pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ecaterina Recrutor Vion pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ecaterina Recrutor Vion locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?