ANGAJAM PERSONAL CALIFICAT/NECALIFICAT CONSTRUCTII

Salar net
500 - 1000 EURO / luna

Candidatul ideal

Candidatu ideal este o persoana muncitoare, serioasa, energica, cu capacitatea de a lucra in echipa si de a se adapta conditiilor de stres.
Oferte de munca in Rm. Valcea cat si in alte orase

Cautam:
- muncitori necalificati
- sudori
- lacatusi mecanici
- electricieni
- tamplari
- fierari betonisti
- montatori gresie
- zugravi
- gletuitori
- montator schele
- montatori termosistem

Descrierea jobului

Oferim salariu atractiv
Posibilitate de detasare in ale orase oferind cazare si transport gratuit
Posibilitatea de a lucra la proiect sau tot anul
Posibilitatea de a pleca in delegatie in Europa

Descrierea companiei

Agentie de munca temporara,

S.C. INTERIT TRUCK SRL s-a născut în 2014, în România, în municipiul Râmnicu Vâlcea, iar apoi în martie 2020 a devenit AGENTIE DE MUNCA TEMPORARA autorizată de Ministerul Muncii, Sănătății și Politicilor Sociale creată pentru a facilita persoanele care intră în lumea muncii și sprijinirea companiilor în angajarea lucrătorilor, subcontractarea gestionării resurselor umane pe teritoriul României și în alte state din UE.