DPD Romania | DPD Romania

Angajam personal depozit Bragadiru

  • DPD Romania | DPD Romania

Firma de curierat DPD Romania angajeaza personal in depozit.

Responsabilitati:
- Receptioneaza, depoziteaza si aranjeaza marfurile sosite in depozit;
- Efectueaza manipularea manuala a marfurilor;
- Asigura incarcarea/descarcarea rapida si eficienta a marfii din autovehicule;
- Pregateste marfurile pentru livrare, realizeaza coletele pentru expediţie;
- Manipuleaza cu grija coletele respectand procedurile si instructiunile de lucru.

Program: luni-vineri

- Salariu avantajos + bonusuri

- Tichete de masa: 20 lei/zi

Cerinte:

- Seriozitate, responsabilitate

- Fara antecedente penale

Cei interesati sunt rugati sa ne contacteze la nr de telefon -ascuns-Irina

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DPD Romania | DPD Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DPD Romania | DPD Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DPD Romania | DPD Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?