Alexandru Constantin Pop

Angajam receptionista frizerie - Barber Kiosk-AFI Cotroceni

  • Alexandru Constantin Pop
Salariu
Salariu confidenţial

Barber Kiosk cauta receptionista, pentru locatia din AFI Cotroceni. Daca esti in cautarea unui loc de munca in care primeaza seriozitatea, cu un colectiv tanar si dinamic, te asteptam la o discutie.

Condiții:

- Experienta in receptie salon reprezinta avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra pe un program de 8 ore/zi, weekend full 1/1;
- Comportament si tinuta agreabile, potrivite locului de munca;
- Spirit de echipa, punctualitate;

Responsabilitati:

- Gestionarea programarilor;
- Monitorizarea activitatii in salon, inclusiv incasare;
- Recomandarea produselor disponibile in salon;

Beneficii:

- Salariu fix (contract de munca)
- Posibilitatea de renegociere a salariului o data la 6 luni
- Bonusuri in functie de performanta
- Lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti
- Posibilitate de avansare spre functia de manager salon

Pentru informatii suplimentare, te rugam sa ne contactezi la -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Alexandru Constantin Pop pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Alexandru Constantin Pop pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Alexandru Constantin Pop locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?