gabi orange

Angajam reprezentant vanzari fibra optica-Bistrita Nasaud

  • gabi orange
Salariu
2.000 LEI

Angajam Reprezentant Vanzari -Fibra Optica-D2D- judetul BISTRITA-NASAUD
(cu sau fara experienta)
Candidatul ideal:
Abilitati excelente de comunicare, relationare si dorinta de munca;
Putere de convingere;
Persoana responsabila si de incredere;
Orientare spre indeplinirea obiectivelor;
Experienta anterioara in vanzari door to door constituie avantaj;
Responsabilitati:
Contactarea potenţialilor clienţi (activitate pe teren)
Promoveaza serviciile companiei catre potentialii clienti accesand diverse canale de comunicare;
Relationarea excelenta cu clientii;
Initiere, vanzare, derulare si finalizare contracte;
Indeplinirea obiectivelor si targetelor specifice, lunare.
Beneficii:
Carte de munca
Salariu motivant
Instruirea necesara
Posibilitate de promovare
Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, esti in locul prefect!
Se poate aplica prin CV la anunt.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la gabi orange pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la gabi orange pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are gabi orange locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?