Newlifeimob

Angajam Secretara

  • Newlifeimob
Salariu
Salariu confidenţial

Agentia New Life Imob angajeaza Secretara, cu sau fara experienta, in conditii avantajoase. Dorim o colaborare pe termen lung, cu carte de munca.

CERINTE:

Cunostinte de operare PC: Word, Excel;
Dexteritate in completarea informatiilor;
Atitudine pozitiva;
Persoana cu abilitati de comunicare si relationare.

RESPONSABILITATI:

Gestionarea apelurilor telefonice, mesaje;
Corespondenta, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Actualizarea si completarea bazei de date.

Pentu o programare si mai multe detalii va rugam sa atasati CV-ul la adresa de email [email protected]

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Newlifeimob pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Newlifeimob pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Newlifeimob locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?