Mihaela Cucu

Angajăm secretară

  • Mihaela Cucu
Salariu
Salariu confidenţial

Firma Doxar Grup, din Gura Humorului, angajează secretară.
Cerințele postului:
- Studii medii sau superioare;
- Cunoștințe elementare de contabilitate primară;
- Studiile de specialitate în domeniul biroticii şi a secretariatului constituie un avantaj;
- Cunoștințe minime de limbă engleză reprezintă un avantaj;
- Experiență minimă de 1 an în poziții similare;
- Cunoștințe operare PC (Windows, Pachet Office, Internet, email);
Atribuțiile postului:
- Sortează și înregistrează corespondența primită;
- Preia si direcționează apelurile telefonice;
- Primește persoanele din afara companiei;
- Primește și expediază plicuri/colete;
- Copiază / tehnoredactează diferite materiale;
- Primește și transmite e-mail-uri;
Se oferă:
- Salariul negociabil, cu contract de muncă;
- Telefon mobil;
- Bonuri de masă;
- Decontare transport;
- Desfășurarea activităților într-un mediu plăcut;
Dacă ești interesat/ă nu ezita să ne contactezi!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mihaela Cucu pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mihaela Cucu pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mihaela Cucu locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?