PROFI TOP GENERAL SRL

Angajam secretara - Hunedoara

  • PROFI TOP GENERAL SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Societate comerciala cu obiectul principal de activitate Formarea profesionala a adultilor, cauta persoana serioasa pentru postul de Secretar.

Candidatul ideal:

- studii medii;
- experienta in utilizarea calculatorului, programele: Microsoft Office (Excel si Word) si a internetului;
- abilitati de comunicare;
- rigurozitate in respectarea cu acuratete a sarcinilor si termenelor limita;
rezistenta la stres.

Descrierea jobului:

- preia si transmite dosare;
- redacteaza documentatia cu privire la cursurile de formare profesionala;
- expediaza si primeste corespondenta;
- preia apelurile telefonice;
- indosariaza si arhiveaza documente;
- elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de management.
Programul este de luni pana vineri de la 9.00 - 17.00.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PROFI TOP GENERAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PROFI TOP GENERAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PROFI TOP GENERAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?