ACCRC INTERNATIONAL-ALEXANDRIA

Angajam secretara

  • ACCRC INTERNATIONAL-ALEXANDRIA
Salariu
Salariu confidenţial

Specificatii
Numele companiei ii fulger
Tip job full time
Descriere

Cerinte:

1) Studii medii/superioare cu profil economic sau juridic;
2) Cunostinte bune operare PC MS Office (Word si Excel-obligatoriu)- se da proba de lucru;
3) Capacitate de prioritizare si organizare a diferitor activitati;
4) Persoana dinamica, pro-activa, cu o gandire pozitiva;
5) Persoana atenta la detalii, organizata, responsabila,dornica de a invata lucruri noi si de a se perfectiona permanent.

Descriere post:
Activități de resurse umane.
Secretariat: desfasoara activitati caracteristice muncii de secretariat (preluarea-primirea, pregatirea si expedierea de corespondenta, a telefoanelor, a faxurilor, e-mail-urilor, relatii cu publicul, asigurarea conditiilor de protocol pentru invitatii firmei, asigurarea si respecta cadrul legal de desfasurare a activitatii de invatamant, etc).

Oferta (bonusuri, beneficii):
Job stabil, de lunga durata
Pachet salarial atractiv

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ACCRC INTERNATIONAL-ALEXANDRIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ACCRC INTERNATIONAL-ALEXANDRIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ACCRC INTERNATIONAL-ALEXANDRIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?