BMD

Angajăm șef șantier

  • BMD
Salariu
4.000 LEI

Abilitati:

-Studii tehnice medii sau superioare

-Experienta in domeniu

-Capacitate de coordonare a echipei din subordine

-Abilitati reale de planificare si organizare

-Rigurozitate, atentie la detalii

-Persoana dinamica, motivata, flexibila

-Persoana serioasa, ordonata, responsabila

Descrierea jobului:

-Coordoneaza, urmareste si supervizeaza executia lucrarilor de pe șantier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie in vederea atingerii obiectivelor stabilite in activitatea proiectului

-Intocmeste cartea tehnica a constructiei

-Asigura comunicarea cu beneficiarii, furnizorii și partenerii din cadrul proiectului

-Pregateste si organizeaza planul de activitate in cadrul proiectului si asigura resursele necesare pentru atingerea obiectivelor

-Coordoneaza activitatile din cadrul proiectului supervizand direct echipamentele tehnice, consultantii si pe alti colaboratori implicati

- Verifica situatiile de lucrari, in conformitate cu cerintele proiectului si standardele de lucru ale companiei

-Monitorizeaza in timp progresul atins fata de obiectivele propuse si redacteaza rapoarte periodice

-Asigura circulatia informatiei in cadrul proiectului si pentru alte departamente ale organizatiei, organizand periodic intalniri cu echipa de proiect si prezentand proiectul celorlalte departamente

- Intocmeste devize / oferte in conformitate cu solicitarile beneficiarilor

- Intocmeste situatie de lucrari

CV-urile se pe [email protected]

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BMD pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BMD pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BMD locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?