Cosmin Ciufudean | SC GRUP IMPEX SRL

Angajam sofer cu permis categoria C

  • Cosmin Ciufudean | SC GRUP IMPEX SRL
Salariu
3.500 LEI

Sociatate de transport angajam sofer cu permis categoria C

Descrierea postului:
-cursa regulata Sibiu-Piatra Neamt de luni pana vineri, in cadrul companiei GLS
-se lucreaza pe portcontainer
-transportul se face pe perioada noptii
-se lucreaza 2 zile cu una libera
-weekendurile si sarbatoriile legale libere

Cerinte:
-permis categoria CE
-atestat transport marfa
-vechime in domeniu
-cazier judiciar

Salariul variază in funcție de zilele lucrătoare. Minimul asigurat 3500.

Compania noastra are sediul la Sibiu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Cosmin Ciufudean | SC GRUP IMPEX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Cosmin Ciufudean | SC GRUP IMPEX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Cosmin Ciufudean | SC GRUP IMPEX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?