Angajam sofer, manipulant marfa categoria b

Societate comerciala, angajeaza:
Sofer distributie
Descrierea jobului

-marfa va fi preluata zilnic de la sediul depozit si distribuita clientilor de pe zona alocata.

-efectuarea distributiei pe rutele stabilite;

-mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii din portofoliu ;

-gestionarea cu atentie a marfurilor aflate in depozit ;

-participarea activa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii ;

-familiarizat cu documentele fiscale si de incasare ( functie de politica comerciala face si incasari cash ).

-exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia.

-livrarea comenzilor clienților, la timp

Cerinte:
-permis de conducere categ. B de minim 2 ani

- experienta in distributia de marfuri (masina tone);

- atent la detalii, corectitudine, rezistenta la stres;

- simt de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă;

- abilități de organizare, spirit de echipă;

- persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă
Beneficii:

-salariu net( in mana): 2500 lei

-oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune.
CV-urile se trimit la adresa de mail.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GDV JR pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GDV JR pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GDV JR locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?