Borsa Silviu

Angajam sofer profesionist 40 T

  • Borsa Silviu
Salariu
1.295 EUR

Angajam pe termen lung sofer camion 40T cu experiență . Se lucrează pe dubă frig doar pe intern cu depozitul LIDL - zona Ardealului
Cerem si oferim seriozitate.
Salarizare + bonusuri :
- 320 lei/zi
- Bonusuri in functie de performanță si de vechime care vor fi discutate in urma unui interviu.
- Contract de munca pe o perioada nedeterminata
- Se respecta timpii de condus si repaus.
- Majoritatea repausului normal se face acasă, în funcție de zona unde locuiți

În ce constă activitatea profesională?
- Executarea transporturilor de marfuri la magazinele LIDL de la depozit Iernut si retur
- Se lucreaza la alegere 4 zile cu 4 libere / 5 zile cu 5 libere / 6 zile cu 6 libere
- Se lucrează pe timp de noapte
- Șoferul încarcă la depozit si tot el descarcă la magazine cu lize electrice

Pentru a face parte din echipa noastra , aveti nevoie de:
- Permis categoria C+E
- Atestat de Marfuri ( CPI/CPC)
- Analize medicale tip siguranța circulatiei

Responsabilitati :
-  Efectueaza servicii de transport marfa cu temperatură controlată pe traseu intern
-  Respecta programarea la încarcare si descarcare
-  Respecta legislația in vigoare privind circulația pe drumurile publice
- Respectă modul de încărcare atribuit magazinului
- Respectă exploatarea camionului în parametrii optimi si normali
Pentru mai multe detalii la tel - 07********29

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Borsa Silviu pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Borsa Silviu pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Borsa Silviu locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?