Angajam STIVUITORIST in BRASOV

Salariu net
nespecificat

Candidatul ideal

Cautam:

- Experienta de minim 1 an;
- Persoane dornice sa lucreze;
- Autorizatie ISCIR;
- Disponibilitate la program de lucru in 3 schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Realizarea încărcărilor conform planurilor de încărcare realizate de departamentul administraţie vânzări, iar în cazul unei nereguli să anunţe superiorul direct.
- Descarcă autocamioanele şi vagoanele în cel mai scurt timp posibil şi anunţă acest lucru superiorului direct.
- Procesează şi verifică operaţiunile de intrare – ieşire din sistem.
- Etichetarea produselor ce urmează a fi livrate clienţilor.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la B.V.B. RECRUIT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la B.V.B. RECRUIT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are B.V.B. RECRUIT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă B.V.B. RECRUIT la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?