Timea Pataky

Angajam tehnician nacele la Satu Mare . Salariu Atractiv !

  • Timea Pataky
Salariu
4.000 LEI

Robolifting Satu Mare - inchirieri nacele si utilaje de lucru la inaltime - suntem in cautarea unui tehnician cu experienta in hidraulica pentru nacele si incarcatoare telescopice (Manitou) la Satu Mare pentru flota proprie de peste 30 de utilaje diesel si electrice.
Cereri : cunostinte de hidraulica, dexteritate, experienta, seriozitate, motivare .
Responsabilitati : interventii in cazul defectiunilor tehnice, mentenanta periodica si preventiva pentru flota proprie , mentinerea stocullui de piese de schimb, comandarea pieselor de schimb, mentinerea in bune conditii a utilajelor din parcul logistic.

Oferim salariu atractiv pentru un post full time .
Informatii la telefon : -ascuns-Timea Pataky

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Timea Pataky pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Timea Pataky pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Timea Pataky locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?