WELL Romania | Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati ”WELL Romania

Angajam Trainer/Formator doar cu certificat dizabilitati

  • WELL Romania | Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati ”WELL Romania
Salariu
Salariu confidenţial

Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati "Well", recruteaza Trainer/Formator doar cu certificat dizabilitati

Din dorinta permanenta de a ne extinde, ne marim ECHIPA, asa ca suntem in cautare de coleg nou Trainer/Formator.

Esti candidatul ideal daca :

-Ai Certificare de formator

- Ai cunostinte MS Office de baza

-Ai rabdare și pasiune pentru dezvoltarea oamenilor, creativitate, nivel ridicat de energie, carisma

Esti o persoana organizata si serioasa. Faci ce spui si spui ceea ce faci!

Descrierea jobului

- Vei realiza strategia şi programele de instruire;

- Vei identifica nevoia de instruire şi obiectivele de training;

- Vei concepe, implementa şi evalua programele de instruire;

- Vei gestiona procesul de instruire şi formare profesională

Va rugam sa transmiteti certificatul de handicap, impreuna cu un CV actualizat pe adresa noastra de e-mail regasita pe site-ul www.wellromania.org

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la WELL Romania | Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati ”WELL Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la WELL Romania | Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati ”WELL Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are WELL Romania | Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati ”WELL Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?