Angajare Agent de vanzari

nespecificat

Candidatul ideal

- Preferabil studii superioare finalizate;
- Cunostinte operare PC (Excel, Word);
- Posesor permis conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere, atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor, spirit intreprinzator

Descrierea jobului

dentificarea potentialilor clienti si estimarea potentialului si bonitatii acestora in judetele Brăila și Galati;- Prezentarea si promovarea produselor din portofoliu;
- Colaborare permanenta cu beneficiarii si potentialii beneficiari ai societatii;
- Monitorizeaza: preturile practicate pe piata la produsele similare, produsele noi aparute etc
- Urmareste evolutia vanzarilor pe fiecare client deservit;
- Atingerea target-ului de vanzari alocat;
- Atingerea numarului de clienti stabilit;
- Implementarea politicilor comerciale ale companiei;
- Colaborare cu echipajele de distributie

Compania activeaza in domeniul comertului si a distributiei si pune mare accent pe caracterul angajatilor.